ul. Mickiewicza 32,
76-200 Słupsk

sekretariat@lo2.slupsk.pl

Stypendia przyznane!!!

kasa Oto laureaci najważniejszych stypendiów za osiągnięcia w roku szkolnym 2018/2019

Stypendium Prezesa Rady Ministrów - Julia Kalinowska

Julia Kalinowska  jest uczennicą klasy III o kierunku matematyczno - fizycznym. Julia jest również stypendystką prestiżowej New York Academy of Sciences Junior Academy, jednej z najstarszych i najbardziej szanowanych organizacji naukowych oraz laureatką wielu konkursów.

Stypendium Ministra właściwego do spraw oświaty i wychowania - Maksymilian Sapkowski

Maksymilian Sapkowski jest jedynym ze Słupska, a także całego powiatu słupskiego uczniem szkoły średniej, który otrzymał stypendium MEN. Maksymilian znalazł się wśród 27 stypendystów z całego województwa pomorskiego.  Dziś Max jest studentem pierwszego roku  Politechniki Warszawskiej.
Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego - Kacper Ostrowski

Kacper Ostrowski  jest jednym z 10 uczniów z całego województwa pomorskiego i jedynym uczniem ze Słupska, który otrzymał to stypendium  (dla uczniów ze szkoł ponadpodstawowych).  Kacper jest dzisiaj studentem pierwszego roku Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.
// ułatwienia dla niepełnosprawnych //konic ułatwień