(059) 842 48 94
gim3slupsk@poczta.onet.pl

				flaga wielkiej brytanii
			Miło mi poinformować, iż uczennice kl. IIIb gimnazjum Julia Rosa i Wiktoria Kowal zdobyły II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego MULTIKULTI w kategorii film krótkometrażowy.
Konkurs jest organizowany przez Gimnazjum Gedanensis w Gdańsku pod patronatem Pomorskiego Kuratora Oświaty, Centrum Egzaminacyjnego Goethe Institut i Rosyjskiego Centrum Nauki i Kultury w Gdańsku.
Tegoroczna, V edycja konkursu, odbywała się pod hasłem "Unplugged Teens".

GRATULACJE!

Więcej o konkursie pod adresem:
http://www.gedanensis.spinpr.pl/index.php?p=672f=newsid=7689

háttér historia  

Wojewódzki Konkurs Historyczny dla naszych uczniów zakończył się zwycięstwem.
Nasi drugoklasiści ( ! ) dzięki swojej ciężkiej pracy, wytrwałości i zaangażowaniu zostali Laureatami ostatniego etapu konkursu. Ogromne gratulacje należą się Oldze Kowalskiej (II a), Nikodemowi Leleniewskiemu ( II a) i Bartkowi Nowosadko ( II b ), dziękuję za razem spędzony czas i wspólną naukę , brawo ! :)
Opiekun Iwona Tłuchowska

flaga niemiec Mam przyjemność poinformować, iż uczennica naszego Gimnazjum, SUSANNA KARZELEK z kl. IIIa, uzyskała tytuł LAUREATA Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego.

Na uwagę zasługuje fakt, że Susanna uzyskała czwarty wynik spośród wszystkich uczniów biorących udział w etapie wojewódzkim!

Uczennicy należą się serdeczne gratulacje oraz podziękowania za trud włożony w przygotowanie do konkursu.

Marek Pacholski

matematyka 4.03.2017 odbył się w Gdańsku Wojewódzki Konkurs "Matematyczne ścieżki po Polsce". W konkursie naszą szkołę reprezentowała Dorota Sroka (IIIB), która uzyskała wyróżnienie za bardzo dobry wynik indywidualny. Oskar Gac (IIA) zajął czwarte miejsce, a Nikodem Leleniewski (IIA) miejsce piąte. Zespołowo drużna zdobyła trzecie miejsce. Opiekunem uczniów jest p. Maria Przygoda

Gratulacje!

flaga wielkiej brytanii Uczeń naszego gimnazjum Maksym Słojka uzyskał tytuł Laureata, natomiast Dominika Kowalska, Magda Ryśnik i Eryk Sobiecki uzyskali tytuły Finalistów Wojewódzkiego Konkursu z języka angielskiego. Jak co roku uczniowie musieli wykazać się wiedzą nie tylko językową ale i kulturowo-krajoznawczą a nawet muzyczną. Nasi reprezentanci świetnie sobie poradzili i znaleźli się w gronie 18 laureatów i 58 finalistów.

Za pot, łzy i nieprzespane noce dziękuję i życzę powodzenia w przyszłości.

K. Szewczyk