DSC 3605 „Trzeba mieć wytrwałość i wiarę w siebie
Trzeba wierzyć,
Że człowiek jest do czegoś zdolny
I osiągnąć to za wszelką cenę.”
M. Skłodowska-Curie

Zakończyły się trwające od października trzyetapowe zmagania o tytuł Laureata Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego.

Wzorem ubiegłych lat i w tym roku uczniowie naszej szkoły znakomicie spisali się w tych zmaganiach. Dwie uczennice dotarły do finału, w którym:

Julia Iwaszkiewicz – uczennica klasy III a została Laureatką i dzięki temu jest zwolniona z części matematyczno-przyrodniczej egzaminu gimnazjalnego, przy przyjęciu do szkoły ponadgimnazjalnej uzyska maksymalną ilość punktów.

Julia Kalinowska – uczennica klasy III a została Finalistką i dzięki temu otrzyma dodatkowe punkty przy przyjęciu do szkoły ponadgimnazjalnej.

Obie uczennice bardzo ciężko pracowały na ten sukces i sądzę, że nie poprzestaną na tym, co już osiągnęły. Życzę im takiej wytrwałości jak do tej pory i sięgania coraz wyżej i wyżej.

Gratuluję Juliom ogromnego sukcesu.

Marlena Bojara-Jankowska